امنیت وردپرس

امنیت وردپرس اخیرا دفتر فدرال آمریک (اف بی آی) به کاربران وب سایت هایی که توسط وردپرس میزبانی می شوند هشدار داده است که هکرها ممکن است به آنها حمله کنند. با این وجود اف بی آی راه زیادی در پیش دارد تا به تمامی کاربران هشدار دهد مراقب امنیت تجارت خود باشند.

امروزه وردپرس از یک سکوی ساده به یک سیستم مدیریتی پر محتوا و مشهور تدبیل شده است. برخلاف 5 سال پیش، امروزه بسیاری از تجارت ها  صاحب سایت وردپرس و طراحی سایت وردپرس هستند. وردپرس بخاطر شهرتش اکنون هدف هکرهای احتمالی شده است که سعی دارند تکنیک های مختلفی را بکار گیرند تا از آسیب پذیری های بالقوه آن سوء استفاد کنند تا این سایت را از بین ببرند.

آنچه که ما را بیشتر نگران می کند،  آن است که شیوه های بکارگرفته شده توسط هکرها انتخابی نیستند. درنتیجه الزاما وب سایت های خاصی را هدف قرار نمی دهند. درعوض، بطور اتفاقی قربانیان خود را در مقیاس جهانی و ملی انتخاب می کنند. خوشبختانه بخاطر تحقیقات منظمی که توسط شرکت های امنیتی انجام می شود شیوه هایی وجوددارد که قابلیت وب سایت وردپرس را برای این حملات مشابه محدود می سازد.

تهدید پلاگین وردپرس

حال می دانیم که اکثر هکر های وردپرس درنتیجه آسیب پذیری های پلاگین رخ می دهد. غافلگیرنشوید زیرا سکوی وردپرس افراد را تشویق می کند از پلاگین ها استفاده کنند تا چند بعدی باقی بماند و تا همگان درسراسر جهان آن راتایید کنند.

امینت وردپرس و هک آن

ایمن سازی امنیت وردپرس

بطور کلی دو شیوه  وجود دارد که سایت وردپرس شما را ایمن نگه می دارد. ابتدا مراحلی را دنبال می کند که در این مقاله برروی DIY Wordpress security فراهم شده است. دومین انتخاب که بطور خلاصه در این مقاله به آن پرداخته ایم آن است که به فردی یا شخصی که طراحی وب سایت شما را بر عهده دارد اجازه دهید فرایند ایمن سازی را برای تان انجام دهد. شیوه دوم کمی گران تر است یعنی دیگرن یازی نیست نگران یافتن بروزی رسانی وردپرس تان و یا پلاگین ها در سایت تان باشید.ی عنی شخصی را می گمارید تا کارهای مربوط به بروز رسانی رابرای تان انجام دهد.سه بخش حمایت، حفظ و بک آپ سه حوزه مهم هستند که به شما کمک می کنند از سایت خود بخوبی مراقبت کنید.همچنین در پروسه بهینه سازی سایت میتوانید موارد امنیتی را رعایت کنید تا نتیجه ی بهتری را از نظر سرعت و رتبه موتورهای جستجوگر کسب کنید.

ارسال نظر