بهترین هاست خارجی

در این پست بهترین هاست خارجی را توضیح خواهیم داد. درابتدا این صفحه را ایجاد کردم تا حجم ایمیل هایی که در سایت  دریافت می کنیم را کاهش دهیم زیرا در مقالات قبل از ما درخواست شد تا بهترین وب هاست خارجی را پیشنهاد دهیم.با این وجود، در دراز مدت، متوجه شدم باید این صفحه را بارها و بارها اصلاح کنم که  نتیجه تغییرات در صحنه وب هاستینگ است. بدترین بخش ما جر آن است که یافتن کیفیت هاستینگ در هاست های ذکر شده بدتر شده است و طبیعتا این هاست ها دیگر در زیر لیست نشده اند.پیشنهاد می کنم  پیش از خرید هاست خوب پرس و جو کنید.

وب هاست های تبلیغاتی: موردشخصی دلخواه من

درحال حاضر، سایت مذکور در FutureQuest میزبانی می شود و درواقع از سال 2000 میلادی در این هاست قرار داشته است. اینها قابل اعتماد، صادق و شایسته هستند. البته فراموش نکنید هرقدر پول پرداخت کنید به همان اندازه هم خدمات دریافت می کنید.

هاست های ارزان 

اغلب زمانیکه افراد از من راجع به وب هاستینگ می پرسند، می خواهند بدانند وب هاست ارزان اما مناسب سراغ دارم یا خیر. این پیشنهاد بیشتر برای افراد تازه کار است که تمایل زیادی به صرف هزینه هنگفت برای وب هاست شان ندارند.اما دوستان ما با کمپانی هاست هدزنر آلمان کار کرده اند و از خدمات و پشتیبانی آنها راضی بودند.

بهترین هاست خارجی که توسط میهن وب گستر معرفی میشه

وب هاست های رایگان

بنده شخصا از سال 1999 تا الان هرگز هاست وب رایگانی نداشته ام، و دانشی راجع به وب هاست رایگان ندارم .

قیمت گذاری هاستینگ

قیمت همواره عامل مهمی در انتخاب وب هاست است. پرداخت هزینه سنگین به این معنانیست که بهترین وب هاست برایتان فراهم خواهد آمد. برای سایت هایی که خیلی مهم نیستند تمایل دارم قیمت ارزان تری را پرداخت کنم توصیه نهایی من آن است که خیلی خسیس نباشید و از طرفی هم خیلی خرج نکنید. صرفه جویی یک و یا دو دلار دربرابر از دست دادن چند صد دلار ارزشش را ندارد.

ارسال نظر