تبلیغات گوگل

تبلیغات گوگل چیست و چرا هنوز ظاهر می شوند؟

تبلیغات گوگل تبلیغاتی هستند که در کنار نتایج جستجوی گوگل با استفاده از لغات ظاهر می شوند و یا تبلیغاتی که در وب سایت های دیگر از طریق برنامه تبلیغات گوگل ظاهر می شوند.

تبلیغات تجاری در گوگل با تبلیغات گوگل برای به دست آوردن و در معرض نام تجاری قرار گرفتن و جذب بازدید کننده واجد شرایط برای وب سایتشان است.

تبلیغ گوگل راه موثر تبلیغات

 برای ایجاد تبلیغات گوگل، تبلیغ کنندگان باید از لغات و پلت فرم تبلیغاتی گوگل استفاده کنند.

موتورهای جستجوگر مختلف از سیستم عامل های تبلیغاتی مختلفی استفاده می کنند. برای ایجاد تبلیغات یاهو احتیاج به تبلیغات به سبک یاهو است، و همچنین بینگ از مرکز آگهی مایکروسافت استفاده می کند.

در ساختن تبلیغات موفق، دانستن این که چگونه با تبلیغات گوگل کار کنید ضروری است، تبلیغات گوگل محبوب ترین شکل پرداخت به ازای هر کلیک (PPC) بازاریابی است.

انواع تبلیغات در گوگل :

تبلیغات گوگل در تمام اندازه ها، اشکال، و فرمت های مختلف به وجود آمده است.

تبلیغات نمایشی گوگل:

تبلیغاتی هستند که در قسمت نمایش شبکه ای گوگل وجود دارند. در حالیکه شبکه جستجو با تبلیغات در صفحه نتایج جستجوی گوگل در ارتباط است.

نمایش شبکه مجموعه ای از وب سایت های بیرونی است که با گوگل به عنوان شرکای نمایشی همکاری می کنند.

تبلیغات گوگل در شبکه ی نمایشی می تواند در متن، تصویر، ویدئو، و یا فرمت های رسانه ای ثروتمند با اهداف مختلفی قرار گیرد.

تبلیغات تصویری گوگل:

در تبلبغات گوگل، تبلیغات تصویری در سایت شبکه ها اجرا می شوند که می توانند فقط به صورت عکس باشند و یا می توانند شامل انیمیشن و عناصر Adobe Flash باشند.

بنرهای تبلیغاتی گوگل:

بنرهای تبلیغاتی گوگل نمونه ی رایجی از تبلیغات تصویری هستند.

تبلیغات محلی گوگل:

در حالی که "تبلیغات محلی" خاصی وجود ندارند، می توانید با استفاده از مکان مورد نظر به کاربران یا موقعیت فیزیکی و با جستجوی مقصد برای تبلیغات؛ تبلیغات آنلاین محلی ایجاد کنید.

تبلیغ موثر اینترنتی

بازاریابی جستجو برای PPC: تبلیغات گوگل را آسان ساخته است

در حالی که ممکن است ایجاد تبلیغات گوگل و یادگیری چگونگی تبلیغات در گوگل، خسته کننده به نظر برسد؛ اما در واقع این طور نیست. بازاریابی جستجو با نرم افزار مدیریت تبلیغات گوگل که به صورت پرداخت به ازای هر کلیک است، ابزار منحصر به فردی است که به طور خاص، بازاریابی گوگل و فرآیندهای بازاریابی PPC را ساده می کند و بهبود می بخشد، به این ترتیب شما می توانید نمرات با کیفیتی کسب کنید و جستجوی سود محوری با تبلیغات گوگل به دست آورید.

نوشتن آگهی های متنی قابل کلیک برای تبلیغات گوگل

بازاریابی جستجو به عنوان مدیر شخصی تبلیغات گوگل کار می کند، حتی در نوشتن تبلیغات متنی به شما کمک میکند که سبب جلب کاربران، افزایش تعداد کلیک به تعداد نمایش شما CTR و کیفیت امتیاز شما می شود.

ابزار تبلیغ متنی ما، به طور خودکار  تبلیغات گوگل شما را با کلمات کلیدی محبوب و مرتبط در گروه آگهی شما قرار می دهد. به این ترتیب، شما می دانید که در حال تمرکز بر روی کلمات و عباراتی هستید که مشتریان با پتانسیل بیشتر را جذب می کند.

فقط زبان را برای ساخت پیامی که توجه جستجوکنندگان را در زمانی که به عنوان تبلیغات در گوگل نمایش داده می شود جلب می کند، تنظیم کنید.

همچنین مطمئن شوید که آگهی شما کاربر را به صفحه ی اصلی هدایت کند. که مربوط به تبلیغات و کلمه ی کلیدی که با آن سر و کار دارید است؛ این کار کیفیت امتیازات را بهبود می بخشد.

همچنین می توانید تبلیغات گوگل خود را در سمت راست بازاریابی جستجوگر ببینید و منتشر کنید.یکی از اهداف شرکت میهن وب گستر در کنار طراحی سایت و بهینه سازی سایت تبلیغ گوگلی است که در آینده ای نزدیک خدمات آن در دسترس خواهد بود.

 

 

 

 

ارسال نظر