css چیست ؟

css چیست ؟شاید شما در مورد CSS بدون اینکه معنی واقعی آن را بدانید، شنیده باشید. در این درس شما بیشتر در مورد آنکه CSS چیست و آنچه که می تواند برای شما انجام دهد یاد میگیرید. CSS مخفف شیوه نامه های آبشاری است.

css یک زبان تحت وب است

با CSS چه کاری می توانم انجام دهم؟

CSS یک سبک زبان است که طرح هایی از اسناد HTML را تعریف میکند. به عنوان مثال: فونت، رنگ، حاشیه، خطوط، ارتفاع، عرض، تصاویر پس زمینه، مواضع و جوی پیشرفته و بسیاری چیزهای دیگر، CSS را پوشش می دهند. فقط صبر کنید و ببینید! HTML می تواند (اشتباها) برای اضافه کردن طرح به وب سایت مورد استفاده قرار گیرد. اما CSS گزینه بهتر، دقیق تر و پیچیده تری را ارائه می دهد. CSS در تمام مرورگرها پشتیبانی شده ی امروز وجود دارد. تنها پس از چند درس از این آموزش شما قادر به ساخت شیوه نامه های خود با استفاده از CSS در وب سایت خود با یک نگاه جدید و بزرگ خواهید بود.لازم بذکر است در طراحی سایت css نقش اساسی دارد

CSS چه مزایایی به من می دهد؟

CSS یک انقلاب در دنیای طراحی وب سایت بود. مزایای اصلی آن عبارتند از:

 طرح کنترل اسناد زیاد، با یک شیوه جدید؛

 کنترل دقیق تر از طرح؛

 اعمال انواع مختلف طرح ها به رسانه ها (صفحه نمایش، چاپ، و غیره)؛

 تکنیک های پیشرفته و پیچیده متعدد

از آنجا که تعدادی از تغییرات در این ایده و تغییرات جدید آن به راحتی می توانند اختراع شوند معنای این اصطلاح برای جمع آوری معانی اضافی با زمان متاسب، مناسب است. یک وبلاگ محبوب Slashdot.org، نتیجه ی برنامه نویس و گرافیست راب مالدن و چند تن از همکاران است. Slashdot.org حمل موضوعات قابل بحث در مورد موضوعات بسیاری از جمله: پول، زمین لرزه (بازی) ، نت اسکیپ، سان مایکروسیستمز، سخت افزار، و لینوکس است. خواستار Slashdot.org و پست داستان های جالب گزارش شده توسط همکاران، شامل یک لینک به داستان، موضوعات و مدیریت از بحث متعاقب آن توسط کاربران دیگر است. همچنین یک وبلاگ دیگر به خوبی شناخته شده است یورن بارگر ربات حکمت ورود به سیستم، که بیش از مجموعه ای از مجموعه های برجسته روزانه از دیگر وب سایت ها است. Librarian.net Jessamyn غرب را با ورود به سیستم روزانه از آیتم های جالب برای کتابداران بیش از حد غنی ساخت.

در بهینه سازی وب سایت css نقش مخفی دارد و با استفاده بهینه از این کدها میتوان حجم سایت را کاهش داد که باعث بهینه سازی سایت و اثرات مطلوب سئو میشود.

ارسال نظر