بازاریابی و کسب درامد

فرصت استثنایی برای مدت محدود : 25% از فروش را از آن خود کنید!
آیا وب سایتی دارید که با توجه به بازدید قابل قبول، درآمد و سود مناسبی را برای شما به همراه ندارد ؟
آیا علاقه دارید درآمد اینترنتی خود را افزایش دهید ؟
کافی است در طرح بازاریابی شرکت طراحی سایت میهن وب گستر ثبت نام نموده و بدون صرف وقت و هزینه، به کسب در آمد بپردازید.

در این طرح، فقط کافی است در سیستم بازاریابی میهن وب گستر ثبت نام کنید. سپس یک لینک اختصاصی در اختیار شما قرار خواهد گرفت که با قرار دادن آن در محل مناسبی از وب سایت خود، به ازای هر کاربری که از وب سایت شما به سایت میهن وب گستر منتقل شود و حداکثر تا 90 روز پس از ارجاع به سایت میهن وب گستر، یکی از سرویس های میزبانی, نمایندگی هاست و سامانه پیامک و طراحی سایت را خریداری نماید، 25% از مبلغ خرید او به شما تعلق خواهد گرفت.
برای مثال اگر کاربری که از طریق سایت شما به میهن وب گستر منتقل شده است، خریدی به مبلغ 100,000 تومان انجام دهد، 25,000 تومان از این مبلغ عائد شما خواهد شد.

در جدول زیر فرض شده است که کاربر ارجاعی از سایت شما، ارزانترین هاست میهن وب گستر را که مبلغی معادل 22000 تومان دارد را خریداری نماید. به جدول توجه فرمایید:


پورسانت به ازای هر خرید   مبلغ خرید
   
5500 تومان   22000 تومان
فروش روزانه فروش روزانه فروش روزانه فروش روزانه فروش روزانه
5 عدد 4 عدد 3 عدد 2 عدد 1 عدد
درآمد ماهانه درآمد ماهانه درآمد ماهانه درآمد ماهانه درآمد ماهانه
825,000 تومان 660,000 تومان 495,000 تومان 330,000 تومان 165,000 تومان


همانطور که در جدول بالا نشان داده شده است، اگر شما روزانه یک کاربر به میهن وب گستر منتقل کرده و آن کاربر به مبلغ 22000 تومان (حداقل میزان خرید در میهن وب گستر) خرید کند، شما 5500 تومان کسب خواهید کرد. با ضرب این عدد در تعداد روزهای ماه، ماهانه میتوانید حداقل 165,000 تومان درآمد داشته باشید.
حال فرض کنید کاربران ارجاعی شما به میهن وب گستر، روزانه مجموعا 100,000 تومان خرید نمایند. در این صورت شما روزانه 25,000 تومان درآمد خواهید داشت. یعنی 750,000 تومان در ماه.

نحوه ثبت نام

چنانچه قبلا در پورتال کاربران میهن وب گستر ثبت نام نموده اید و دارای حساب کاربری فعال هستید نیازی به ثبت نام مجدد در این سیستم ندارید. در غیر این صورت، بر روی لینک ثبت نام کلیک کنید.

ثبت نام             ورود به سیستم
فعال کردن حساب بازاریابی

پس از ورود به حساب کاربری، از گزینه های موجود در منوی بالایی صفحه، بر روی گزینه بازاریابی کلیک نمایید.
در صفحه جدید با فشردن دکمه فعالسازی حساب بازاریابی، حساب بازاریابی شما نزد میهن وب گستر فعال خواهد شد.

راهنمای کار با بخش بازاریابی

نحوه کار با بخش بازاریابی بسیار ساده است.
در صفحه بازاریابی شما، یک لینک اختصاصی، مخصوص شما ساخته شده است که با اتصال آن به یکی از بنرهای میهن وب گستر که در حساب بازاریابی خود میبینید و قرار دادن آن در محل مناسبی از وب سایتتان، میتوانید کاربران خود را به میهن وب گستر ارجاع دهید. این لینک بدین صورت عمل میکند که، هر بازدید کننده ای که از طریق این لینک به وب سایت میهن وب گستر وارد شود، سیستم میهن وب گستر به طور اتوماتیک تشخیص می دهد که این بازدید کننده از سوی شما ارجاع داده شده است و درصورتی که این کاربر پس از ورود خود، یکی از سرویس های میزبانی میهن وب گستر را خریداری نماید، مبلغ پورسانت به صورت اتوماتیک در حساب بازاریابی شما ثبت خواهد شد.

قوانین و شرایط استفاده از سیستم بازاریابی


1 - شما مجاز به استفاده از سیستم بازاریابی میهن وب گستر جهت خریدهای شخصی خود نیستید. درصورت مشاهده چنین مواردی، حساب بازاریابی کاربر متخلف سریعا بسته خواهد شد و حق بازاریابی های قبلی نیز به او تعلق نخواهد گرفت.
2 - تسویه حساب پس از رسیدن موجودی به 30،000 تومان انجام خواهد شد. لطفا توجه فرمایید که تسویه حساب پس از خرید تا پایان دوره گارانتی استرداد وجه امکانپذیر نخواهد بود. بنابراین در هنگام تسویه حساب فقط خریدهایی که دوره گارانتی استرداد وجه آنها گذشته است تسویه خواهند شد.
3 - مشاهده هرگونه تلاش جهت تقلب و یا سوء استفاده از سیستم بازاریابی، موجب لغو حساب بازاریابی و ضبط کلیه درآمدهای پیشین کاربر خواهد شد.
4 - سیستم بازاریابی میهن وب گستر برپایه پرداخت به ازای فروش (Pay Per Sell) میباشد. لذا فقط به سفارشاتی که منجر به خرید شوند حق بازاریابی تعلق میگیرد.
5 - تنها ارجاعاتی که از طریق لینک بازاریابی صورت گیرد قابل قبول می باشند. به ارجاعاتی که از طرق دیگر صورت پذیرد حق بازاریابی تعلق نخواهد گرفت.
6 - سرویس ها و پیشنهادات ویژه، مشمول حق بازاریابی نمی شوند.