تخفیف طراحی سایت آماده

به استحضار کاربران محترام میهن وب گستر میرسانیم ازین پس میتوانند کلیه سفارشات طراحی سایت آماده خود را با 20 درصد تخفیف به ثبت برسانید. طراحی سایت های آماده شامل سیستم های مدیریت محتوا وردپرس و جوملا میباشد که بر روی سایت شما نصب و با توجه به سناریو ویرایش میشود. همچنین در این طرح یک سال فضای میزبانی و دامنه به رایگان ثبت میشود. طرح استاندارد همواره برای کسب و کارهای نوپا مناسب میباشد. در صورتی که دارای برند معروف و معتبری هستید میتوانید از طرح های اختصاصی استفاده نمایید.برای مشاهده تعرفه طراحی سایت کلیک نمایید.

با تشکر

امور بازرگانی میهن وب گستر

هدایای نوروزی میهن وب گستر

پیشاپیش فرارسیدن عید نوروزی و باستانی ایرانیان را به شما کاربران گرامی و خانواده محترمتان تبریک عرض می نمایید . طب سنوات سال های گذشته ، میهن وب گستر برای کاربران خود هدایایی در نظر گرفته است که به این مناسبت به ایشان اهدا می نماید . هدایای نوروزی شرکت میهن وب گستر به شرح زیر می باشد :

 

برای استفاده از تخفیفات میتوانید تا تاریخ 13 فروردین 1393 ازطریق کد های زیر از تخفیفات بهرمند شوید:

تخفیف سامانه پیامک : Norouz93-Payamak

تخفیف هاستینگ : Norouz93-Hosting

تخفیف دامنه : قیمت ها کاهش یافت.

تخفیف طراحی سایت: تماس بگیرید.

امیدواریم با تخفیفات در نظر گرفته شده ، رضایتمند کاربران گرامی بیش از پیش جلب گردد .

سال خوشی را برای شما آرزومندیم.

روز مادر مبارک باد

زن هستي ساز و نظم ده و مهر گستر است ، سـرچشمه محبت و الطاف داور است.بهر صفا و لطف خدا عشق مظهر است ، بعد از خدا به سجده بود زآنكه مادر است . . .
این روز فرخنده بر همه بانوان شادباش باد.به همین مناسبت میهن وب گستر به تمام کاربرانی که متقاضی سرویس هاستینگ و سامانه پیام کوتاه هستند از طریق کد "Madar92" بیست درصد تخفیف خواهد داد.این کد تا 15 اردیبهشت فعال میباشد.

باتشکر
مدیریت میهن وب گستر

عید شما مبارک


هر روزتان نوروز  نوروزتان پیروز

به مناسبت فرارسیدن عید باستانی نوروز 1392 میهن وب گستر تخفیف ویژه ای را برای شما کاربران در نظر گرفته است.در حین سفارش میتوانید با درج کد تخفیف "Norouz92" ا15 درصد از ما تخفیف نوروزی دریافت نمایید.این کد تا 13 فروردین اعتبار دارد.

با احترام - میهن وب گستر