طراحی سایت هتل

طراحی سایت هتل ها، طراحی سایت هتل دارای،  طراحی وب سایت هتل،  طراحی سایت برای هتل، طراحی سایت رزرواسیون هتل، از نطر اینکه کشور ما دارای اماکن و آثار تاریخی و باستانی و نیز دارای مناطق طبیعی و جاذبه های گردشگری بیشماری است، لذا مقصد گردشگری توریست های مختلف می باشد. از اینرو هتل ها که بعنوان اقامتگاه آنها محسوب می گردد ، با گسترش شبکه های ارتباط جمعی و فناوری اطلاعات و ارتباطات، طراحی وب سایت برای هتل ها با اهمیت جلوه می نماید.

آمار و اطلاعات مربوط به هتل ها و مراکز خدمات اقامتی کشورمان ، غیر دقیق و ناقص ارایه شده اند، به همین سبب مدیران هتل ها بایستی نسبت به معرفی سابقه و امکانات موجود در مجموعه خود اهتمام و اقدام کنند؛ که موثرترین راه در این زمینه طراحی وب سایت هتل می باشد.

طراحی سایت هتلداری و صنعت گردشگری

صنعت گردشگری در ایران از پتانسیل های بالقوه و ظرفیت های بالفعلی برخوردار است، چرا که کشور ما از لحاظ مناطق و جاذبه های طبیعی و گردشگری در رتبه پنجم و از نظر داشتن آثار و ابنیه های تاریخی و اماکن باستانی در رتبه دهم جهان قرار دارد. از اینرو مسافران زیادی همه ساله جهت بازدید از این مناطق و اماکن به کشور ما مسافرت می نمایند. ارایه خدمات مناسب و ارزنده به گردشگران و مسافران می تواند در جذب آنها جهت ترغیب و تشویق مسافرت دوباره به کشورمان و همچنین جلب رضایت آنها موثر باشد، یکی از پارامترهایی که در این راستا نقش کلیدی را دارند ، هتل ها هستند که با ارایه خدمات مطلوب و بهتر می توانند نظر مسافران و توریست ها را جلب نمایند و در نتیجه موجب رشد و شکوفایی صنعت گردشگری و در نهایت رونق کسب و کار خود شوند؛ چرا که  بدون وجود توریست و مسافر فعالیت هتل ها راکد خواهد ماند. از اینرو سیستم هتلداری مبتنی بر فضای مجازی و آنلاین نیز بایستی فعال گردیده و بسیار قدرتمند عمل نماید.

مردم ایران علاقه وافری به مسافرت و گردش و یا زیارت اماکن مذهبی دارند از اینرو به نقاط دیدنی و شهرهایی که از لحاظ جاذبه های طبیعی غنی هستند و یا شهرهای مذهبی کشور روی می آورند و اغلب آنها ، هتل ها را جهت اقامت خود بر می گزینند، بدین جهت هتل ها با داشتن یک وب سایت می توانند از آن بعنوان ابزاری برای اطلاع رسانی و تبلیغ امکانات رفاهی و خدمات خود پرداخته و رغبت مسافران را جهت اسکان در هتل مربوطه دوچندان نمایند.

گزینه های مهم در طراحی سایت هتل ها

۱-  معرفی

معرفی هتل در این بخش با ذکر تاریخچه تاسیس هتل ضروری است. همچنین درجه و ستاره هتل، استانداردها و ایزوهای کسب شده، سرتیفکشن (مدارج علمی) ، معرفی مدیران و پرنسل از موارد مطرح دیگر در بخش معرفی می باشد.

۲-  اطلاعلات تماس

موقعیت فیزیکی و جغرافیایی هتل بهمراه تلفن های تماس در این گزینه ذکر می گردد.

۳-  امکانات و خدمات هتل ها

در این قسمت امکانات رفاهی و خدمات هتل برای بازدیدکنندگان و مسافران بطور مفصل برشمرده شده و برتری ها و ویژگی ها نسبت به سایر هتل ها توضیح داده می شود. بر اساس نوع و ستاره هتل، در مورد هر کدام از موارد ذیل می توان شرح مبسوطی ارایه داد :

سالن ها و تالار، تعداد اتاق ها و تخت ها، دکوراسیون و مبلمان، رستوران، سیستم سرمایشی و گرمایشی ، ملزومات رفاهی و استراحت ، نورپردازی، سیستم های صوتی و تصویری ، سرویس بهداشتی و حمام، خدمات مربوط به معلولان، آرایشگاه، بوفه، استخر، سونا و جکوزی، راهنمای آشنا به زبان های بین المللی، خدمات خشکشویی ، سلف سرویس ، خدمات ویژه و تشریفات

۴ - رزرواسیون

نکته قابل توجه در وب سایت هتل">طراحی وب سایت هتل ، گزینه " رزرواسیون " می باشد. چرا که مراجعه کنندگان به سایت باید بتوانند بصورت سهل و راحت بصورت آنلاین با پرداخت مبلغ تعیین شده، از طریق درگاه های بانکی نسبت به رزرو اتاق در هتل مورد نظر اقدام کنند.

۵ - گالری تصاویر هتل ها

در قسمت گالری، تصاویر جذاب و گویا از نمای بیرونی و بخش های هتل قرار می گیرد.

۶ - تور مجازی

جهت بازدید مجازی از سالن ها ، تالار، یا امکانات دیگر هتل

۷ - هواشناسی

 برای تعیین وضعیت جوی و آب و هوایی منطقه

۸ - جاذبه های گردشگری و دیدنی

 معرفی نقاط دیدنی و تفریحی شهر یا منطقه، مراکز خرید؛ سوغاتی ها و ... در این بخش قرار می گیرد. و می توان آنها را روی نقشه منطقه یا شهر بصورت برجسته تر نمایش داد. همچنین قرار دادن ویدئویی کوتاه از مناطق طبیعی، تاریخی و گردشگری می تواند برای مخاطبان جذاب باشد.

۹ - نقشه شهر یا منطقه

۱۰- نظرسنجی

به منظور کسب نظرات و میزان رضایتمندی مسافرانی که در هتل اقامت نموده اند.

قدرت و برتری های وب سایت هتل های طراحی شده توسط میهن وب گستر

به رعایت اصول و موازین سئو در طراحی سایت هتل ها توسط میهن وب گستر توجه ویژه ای شده است تا افراد هنگامی که در موتورهای جستجوگر در شهر یا کشور مورد نظر خود دنبال هتلی می گردند، در اثر سئوی قوی به سوی سایت شما ( و در نهایت هتل شما جهت اقامت ) رهنمون گردند.

توجه به شکیل بودن ظاهر سایت و برخورداری از گرافیک حرفه ای، سیستم رزواسیون پیشرفته و نیز جایگزاری عکس های با کیفیت و جذاب که ذهن بیننده را به خود معطوف نماید از جمله ویژگی های طراحی وب سایت هتل توسط میهن وب گستر می باشد.

مدیران هتل ها جهت راه اندازی وب سایت خود و همچنین کسب مشاوره در این زمینه می توانند با کارشناسان ما تماس بگیرند

ارسال نظر