کنترل پنل سی پنل

کنترل پنل سی پنل یکی از محبوبترین و قویترین و همچنین گرانقیمت ترین کنترل پنل های موجود لینوکس در جهان است. این کنترل پنل توسط شرکت cPanel آمریکا نوشته شده است. تمامی سرویس های لینوکس داری کنترل پنل قدرتمند و در عین حال ساده و حرفه ای سی پنل می باشد. سی پنل هاستینگ (هاست با کنترل پنل سی پنل) یک روش خوب و آسان برای کنترل کردن وب سایت از طریق یک واسط آسان است. سی پنل، cPanel را می توان بدون شک پیشرفته ترین نوع هاستینگ در مارکت امروزی دانست. این کنترل پنل دارای امکانات بسیاری است که افراد را در اداره هرچه آسان ترانواع اپلیکیشن های وب یاری می دهد و برای کسانی که به دنبال کیفیت بالای سرویس های هاستینگ هستند، بهترین گزینه است.

هاست لینوکس سی پنل

امروزه بسیاری از ریسلرهای وب هاستینگ از کنترل پنل استفاده می کنند. اما تمام کمپانی های وب هاستینگ این تکنولوژی را در اختیار کاربران خود قرار نمی دهند. سی پنل، cPanel امروزه در دنیا به عنوان بهترین کنترل پنل موجود شناخته می شود و برای تمام کاربران چه تازه وارد باشند چه ماهر و خبره با هر سطح دانشی در مورد وب هاستینگ، مناسب است.
استفاده از هاست سی پنل برای تمام کاربران آسان است و به وب مسترها نیز در اداره هاستینگ بدون دردسر کمک می کند. علاوه بر این فراگیری آن نیز برای همه آسان است. کاربران سی پنل می توانند به راحتی اکانت های اف تی پی و پایگاه داده MySQL را راه اندازی کنند، ایمیل اکانت ها و نام دامنه ها را حذف یا اضافه کنند و بسیاری کارهای دیگر انجام دهند.

مدل های سی پنل :
در سی پنل هاستینگ امکان ادغام مدل هایی مانند Fantastico De Luxe که اسکریپت نصب خودکار دارند، وجود دارد و بدین ترتیب وب اپلیکیشن هایی مانند جوملا، وردپرس، دروپال و بسیاری دیگر به طور خودکار روی سایت نصب می شوند. همچنین می توان اپلیکیشن های ساخت وب سایت مانند RVSiteBuilder و SiteReptile را نیز ادغام کرد. این یک مزیت عالی برای سی پنل هاستینگ به شمار می رود زیرا با کمک این مدل ها افراد می توانند در عرض چند دقیقه وب سایت یا وبلاگی را راه اندازی کنند.
اگر تازه کار باشید، حتما از کارکرد آسان این کنترل پنل لذت خواهید برد. بخش Getting Started سی پنل به شما کمک می کند تا هاستینگ وب سایت خود را مرحله به مرحله انجام دهید، و اگر کاربر متوسط یا ماهری باشید از امکانات بی نظیر این تکنولوژی لذت خواهید برد.

ساپورت سی پنل
از آنجا که سی پنل در تمام دنیا طرفداران زیادی دارد، از راهنمای جامعی نیز برخوردار است از جمله دفترچه راهنمای مبتدیان برای شروع، ویدئوهای آموزشی، ساپورت شخصی و بسیاری ابزارهای دیگر حتی برای کسانی که کوچکترین دانشی هم نسبت به وب هاستینگ ندارند. سی پنل در طول زمان کیفیت خود را به اثبات رسانده است و چنین به نظر می رسد که تا مدتهای طولانی انتخاب اول تمام کاربران باشد.
با کمک تکنولوژیهای اخیر، تمام افراد می توانند با کمی تلاش برای خود وب سایت آنلاین بسازند. سی پنل هم یکی از این تکنولوژی هاست که به کاربران کمک می کند بدون داشتن دانش کافی در زمینه وب هاستینگ برای خود وب سایت بسازند که این، مهمترین فاکتور برای موفقیت یک تجارت آنلاین است.

لازم بذکر است سی پنل بر روی تمام سرورهای مجازی قابل نصب است و ارتباط مستقیمی با شیوه طراحی سایت و برنامه نویسی وب سایت شما ندارد.

ارسال نظر