طراحی سایت کارت شارژ

ف روش شارژ ایرانسل و همراه با قیمت ارزان

طراحی سایت کارت شارژ از جمله سایت هایی است که خدمات فروش آنلاین را ارایه می دهد. با نظر به اینکه امروزه اغلب افراد خرید اینترنتی و آنلاین را جایگزین روش های خرید سنتی نموده اند طراحی سایت فروش شارژ، طراحی سایت فروشگاه اینترنتی، طراحی سایت بانک نرم افزار، طراحی سایت فروشگاه قطعات الکترونیکی و در کل طراحی وب سایت هایی که بر پایه مکانیزم داد و ستد آنلاین بنا نهاده شده اند روز به روز در حال رواج یافتن است.

ساخت سایت کارن شارژ و سودآوری زیاد

سایت فروش شارژ یکی از پُر درآمدترین کسب و کارها برای مخابرات و اشخاصی که مایل به فعالیت در زمینه فروش شارژ می باشند، محسوب می گردد چرا که امروزه عموم جامعه در رده های سنی مختلف دارای یک تلفن همراه هستند. بنابراین به نظر می آید که فروش شارژهای اپراتورهایی مانند همراه اول، ایرانسل، تالیا و رایتل می تواند سود بسیار زیادی را نصیب شما نماید.

شاید در ابتدای کار بدلیل حاشیه سود کمتر فروش شارژ، در آمد زایی سایت کمتر باشد ولی به مرور زمان و در دراز مدت و همچنین با مشهور شدن و به اصطلاح اسم در کردن سایت شما و افزایش تعداد خریدها، سودآوری سایت فروش شارژ قابل توجه خواهد بود.

نمای کلی طراحی وب سایت کارن شارژ

وب سایت فروش شارژ دارای سیستم کارآمدی جهت فروش کارت شارژ انواع اپراتورهای تلفن می باشد. اصول سادگی و اعتمادسازی در مشتریان، نکات مهمی هستند که بایستی در طراحی وب سایت فروش شارژ رعایت گردند.

سیستم طراحی سایت فروش شارژ از اتصال آنلاین به چند درگاه بانکی پشتیبانی می کند و بدین جهت تمامی کارت های بانکی عضو شتاب قادر به خرید از سایت شما می باشند.

رکن مهم در ساخت سایت فروش شارژ

سهل و آسان بودن و سرعت انجام عملیات خرید اصول اولیه طراحی یک سایت فروش شارژ بوده و نیز تامین محیط امن فروش برای خریدار و فروشنده، مهمترین رکن در ساخت سایت فروش شارژ می باشد.

cart sharj irancell

بخش های مختلف و امکانات طراحی سایت فروشگاه شارژ

امکانات اولیه طراحی سایت فروشگاه شارژ اغلبا در تمامی اینگونه سایت ها از یک چارچوب معینی پیروی می کنند که در ادامه مهمترین موارد توضیح داده می شود:

 • دسته بندی

 امکان ایجاد دسته بندی نامحدود برای کارت های شارژ یا  کالاهایی که به فروش می رسد وجود دارد. (مانند: شارژ ایرانسل، شارژ همراه اول، شارژ تالیا، شارژ رایتل و ...)

 • قیمت انواع محصول

تعریف قیمت انواع محصول در هر دسته بندی وجود دارد: (مثال: انواع کارت شارژ های ۲۰۰۰ تومانی ، ۵۰۰۰ تومانی ، ۱۰۰۰۰ تومانی برای دسته بندی همراه اول)

 • موجودی

 برای هر محصول قابلیت تعریف نامحدود موجودی فراهم شده است (مانند: برای کارت شارژ 5۰۰۰ تومانی همراه اول به "هرتعداد" کد شارژ می توان در نظر گرفت.)

 • روش شارژ

روش هایی که اپراتور از طریق آنها موجب جلب نظر بیشتر کاربران می شود و مزایایی را در اختیار آنها قرار می دهد، در طراحی سایت شارژ آنلاین، لحاظ می گردد. بطور مثال روش های شارژ ایرانسل: شگفت انگیز – عادی - بسته های شگفت انگیز و ...

 • نحوه دریافت محصول

-      کاربر می تواند انتخاب نماید که کد شارژ خریداری شده را از چه طریقی دریافت نماید، مثلا از طریق: ایمیل، شارژ مستقیم بر روی خط یا بصورت نوشتاری که بر روی مانتیور ظاهر می گردد.

 • امنیت

 اطلاعات موجود (مانند کد شارژ تالیا، کد شارژ ایرانسل، همراه اول، یا پسورد ها و ...) در بانک اطلاعات رمزگذاری شده و بصورت ایمن ذخیره می گردد و توسط هیچکس قابل مشاهده نمی باشد.

 • راهنما

راهنمای استفاده برای هر محصول (شارژ) پس از خرید به مشتری نمایش داده می شود. مثلا برای استفاده شارژ همراه اول خریداری شده دستورالعمل زیر اجرا شود:

 # کد شارژ # *140*

 • گزارش مالی

 سفارش های انجام شده و میزان فروش در محدوده زمانی دلخواه طی گزارشی برای مدیر سایت قابل ارایه است.

 • ثبت سفارشات

 قابلیت ثبت دقیق سفارشات به همراه وضعیت پرداخت و تحویل کالا در ساخت سایت فروش شارژ مهیا شده است.

 • اطلاع رسانی از طریق ایمیل و پیام کوتاه

 ارسال ایمیل یا پیام کوتاه به مدیر سایت برای هر خرید موفق و همچنین ارسال ایمیل به مشتری جهت تحویل شارژ و اطلاعات شارژ تحویل داده شده انجام می گیرد.

 • کد تخفیف

کد تخفیف به منظور ترغیب مشتریان جهت خرید شارژهای بیشتر در طراحی وب سایت فروش شارژ در نظر گرفته می شود.

 • درگاه های بانکی

برای پرداخت مبلغ شارژ درگاه های بانکی عضو کارت شتاب همچون ملت، پاسارگارد، سامان و ... در طراحی سیستم فروش شارژ جایگزاری شده که با اتصال به آنها مبلغ شارژ توسط کاربر واریز می گردد.

 • تبلیغات

بدان جهت که اغلب سایت های فروش شارژ بازدیدکنندگان و مراجعان زیادی دارند و شرکت ها و کارخانجات نیز تمایل دارند که در سایت های پُر بازدید خود را تبلیغ نمایند، از همین رو یکی از راه های جانبی برای درآمدزایی سایت جذب آگهی می باشد. در اینگونه سایت ها تبلیغات در کادرها و محل های تعیین شده و یا بصورت تبلیغات بنری قابل درج است.

 • اطلاعیه ها و اخبار
 • در قسمتی از سایت نیز بخشی را برای درج اخبار و اطلاعیه های مهم اپراتورها می توان در نظر گرفت.

فرو ش کارت شار ژ تاثیر زیادی در ثروتمند شدن دارد

قابلیت ها و مزایای میهن وب گستر برای ساخت سایت کارت شارژ

گرافیک و ظاهر زیبا، محیط کاربر پسند، سئوی قوی سه فاکتور مهم در طراحی سایت فروش شارژ می باشد که شرکت میهن وب گستر آنها را در طراحی اینگونه وب سایت ها مورد توجه قرار می دهد. گرافیک زیبا و ظاهر کاربر پسند سایت موجب ارتباط و انس هر چه سریعتر کاربر با وب سایت می گردد، و همچنین میهن وب گستر در طراحی سیستم سایت فروش شارژ با ایجاد بستری جهت ثبت سریع سفارش و خرید شارژ امکاناتی را فراهم می آورد که  کاربران بتوانند شارژ مورد نظر خود را بصورت آسان و سریع سفارش داده و خرید نمایند.

داشتن بازدیدکنندگان زیاد لازمه موفقیت یک سایت فروش شارژ می باشد و این مورد در سایه طراحی سایت حرفه ای بر پایه اصول و قواعد طراحی سایت و رعایت استانداردهای طراحی سایت و نیز بهینه سازی وب سایت تامین می گردد. از اینرو میهن وب گستر با بهینه سازی سایت فروش شارژ بر پایه معیارهای موتورهای جستجو موجب می گردد که سایت شما در نتایج جستجوی کلمات مورد نظر مثلا : خرید شارژ، خرید آنلاین شارژ، شارژ ایرانسل، خرید شارژ ایرانسل و ... در صفحه اول موتور جستجوگر ظاهر شود و در نتیجه تعداد مراجعه کنندگان به سایت شما و میزان فروش افزایش یابد.

هزینه ساخت سایت فروشگاه شارژ

بر اساس ارزش پروژه انجام شده و میزان زمان صرف شده برای اجرا و طراحی سایت، هزینه ساخت سایت تعیین و برآورد می گردد. برای کسب اطلاعات بیشتر و نیز اطلاع از قیمت های طراحی سایت با کارشناسان ما از طریق شماره ۷۷۴۷۶۶۳۱-021 یا ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارتباط برقرارنمایید.

ارسال نظر