طراحی سایت | طراحی سایت ارزان | طراحی وب سایت

طراحی سایت : شما می توانید با خیالی آسوده طراحی وب سایت خود را به کارشناسان شرکت میهن وب گستر واگذار کنید. متخصصین ما با اخذ مدارک معتبر آکادمیک در سطوح کارشناسی و کارشناسی ارشد از برترین دانشگاههای دنیا و با تجربیات شرکت در سمینارهای متعدد کشوری و آشنایی کامل با استاندارد های روز دنیا بستری مناسب برای راه اندازی و ایجاد وب سایت برای شما عزیزان فراهم کرده اند.

شرکت فناوری اطلاعات میهن وب گستر با بیش از 10 سال حضور در عرصه فناوری اطلاعات خدمات طراحی و ایجاد وب سایت داینامیک و استاتیک گزینه ای مناسب برای متقاضیان طراحی سایت میباشد. این شرکت برای پیشی گرفتن از دیگر رقیبان خود، تحلیل و آنالیز رقبای شما قبل از طراحی سایت ، آنالیز کلمات کلیدی، طراحی و بهینه سازی ، طراحی وب سایت شما را از دیگر شرکتها متمایز خواهد کرد.

وب سایت مکان مناسبی برای حضور هر شرکت یا برند شما در شبکه اینترنت است.یک وب سایت علاوه بر ارتباط و معرفی دارنده سایت امکان بروز رسانی محصولات خدمات بازاریابی را فراهم می آورد.آنچه در نگاه اول نظر بازدیدکننده را جلب کرده و او را به بازدیدهای بعدی ترغیب میکند نوع طراحی سایت شما بخصوص طراحی گرافیکی است.علاوه بر این برترین وب سایت زمانی ارزشمند خواهد بود که بازدید کننده و مخاطب داشته باشد و این مهم در دنیای رقابتی امروز تنها با خدمات بهینه سازی سایت قابل انجام است.

طراحی سایت رابطه مستقیمی با شناخته شدن در موتورهای جستجو و پیشی از رقبای تجاری شما دارد. در طراحی وب سایت علاوه بر نیاز به سرعت بالای بارگذاری صفحات وب سایت می بایست به استفاده از کلمات کلیدی مناسب که باعث آفزایش بازدیدکننده میشود دقت کرد.

طراحی سایت حرفه ای

هدف مجموعه میهن وب گستر طراحی سایت حرفه ای براساس استانداردهای روز دنیا و حداقل زمان و هزینه است.فرایند انجام کار پس از قرار داد شامل انتخاب قالب ،ارسال اطلاعات لازم از سوی مشتری، مشاوره و ارائه راهکاری لازم در راه اندازی آن است که با توجه به نوع پروژه انجام میشود.

با توجه به تجربه 10 ساله متخصصین ما در عرصه طراحی وب سایت و پیاده سازی پورتال های تحت وب در داخل و خارج از کشور همواره تلاش داریم بتوانیم بهترین خدمات را به مشتریان ارجمند خود ارائه دهیم. مراحل طراحی وب سایت عبارند از نیازسنجی، آنالیز رقبا، طراحی قالب وب سایت، مهندسی اطلاعات و برنامه نویسی، ارتقا رتبه طراحی و بارگذاری وب سایت شما است که ما در تمام مراحل کار در کنار شما خواهیم بود و همواره از سایت شما پشتیبانی خواهیم کرد.

کارشناسان امور بهینه سازی و طراحی سایت ، وب سایت شما را به سبکی طراحی خواهند کرد که مطالب در موتورهای جستجو بهتر و سریع تر ایندکس شده و ترافیک بیشتری را جذب نمایید؛ در نتیجه در صفحات اول و در معرض بازدید مشتریانی که به دنبال جستجوی محصول یا خدمات شما هستند قرار بگیرید.

طراحی وب سایت اختصاصی یکی از خدمات ویژه ما می باشد که طرحی تازه را برای شما به ارمغان خواهد آورد. طراحی قالب اختصاصی با سبک و ایده های خاص شما همخوانی کامل  دارد و میتوانید نتایج لذت بخشی را در مقابل رقبایتان ارائه دهد. کلیه موارد اعم از طراحی گرافیکی قالب و کدنویسی و جلب رضایت مشتری از طرح اولیه از نکات بارز طراحی وب سایت اختصاصی شرکت میهن وب گستر می باشد که بطور یقین میتواند به کسب کار شما رونق دهد زیرا این ایده فقط مخصوص شرکت شماست و حق کپی رایت آن محفوظ می باشد.

طراحی سایت میهن وب گستر
طراحی سایت ارزان با توجه به تجربه ما در طراحی وب سایت و سیستم های مدیریت محتوا این امکان برای همگان ایجاد می کند که از راههای ارزان ما برای طراحی سایت استفاده کنید.مجموعه ما بعد از مشاوره ،قالب های مربوط به کسب و کار شما را ارسال و در نهایت بر روی سایت شما پیاده و مدیریت محتوا و ویرایشات انجام می گیرد.

در عصر حاضر اهمیت شبکه اینترنت به عنوان یک بستر اطلاعاتی بر هیچکس پوشیده نیست. شما هم می توانید با توجه به تخصصی که دارید و هدفی که در ذهن می پرورانید یک وب سایت شخصی داشته باشید و از این طریق خود را به دنیا معرفی و با همگان ارتباط برقرار کنید.

خدمات ارائه شده در شرکت میهن وب گستر به شرح زیر میباشد.

 ارائه مشاوره و راهکارهای مناسب در زمینه تجارت الکترونیک و طراحی سایت،استفاده از تکنولوژیهای قدرتمند همچون MSSQL، AJAX، JAVASCRIPT، PHP, MySql است.طراحی و پیاده سازی CMS اختصاصی است.

- طراحی بانک اطلاعاتی در صورت نیاز مشتری
- امکان طراحی لوگو، آرم، بنر و ... در وب سایت

- آموزش نحوه استفاده و مدیریت وب سایت

- انجام خدمات بهینه سازی سایت و ارتقا رتبه وب سایت در موتورهای جستجو (گوگل،یاهوو ...) یا به عبارتی خدمات سئو